Koruyucu Önleyici Hizmetler Kapsamında Sosyal Hizmet Merkezlerinin Desteklenmesi Projesi Kapsamında İstihdam Edilecek Personel Öngörüşmeleri Hakkında

Geçici koruma statüsüne sahip yabancıların Bakanlığımız tarafından sunulan hizmetlere erişimini arttırmak amacıyla Birleşmiş Milletler Nüfus Fonu (UNFPA) tarafından istihdam edilmek üzere 19 il 20 Sosyal Hizmet Merkezinde “Koruyucu Önleyici Hizmetler Kapsamında Sosyal Hizmet Merkezlerinin Desteklenmesi Projesi” kapsamında proje süresince (31.05.2019 tarihine kadar) çalıştırılmak üzere Psikolog, Vaka Danışmanı, Öğretmen, Çocuk Eğiticisi, Tercüman ve Hizmet Aracısı için başvurular alınmış olup başvuru süresi 19.03.2018 tarihinde tamamlanmıştır.

Adaylar görüşmeye kimlik tespitinde kullanılmak üzere nüfus cüzdanı ya da sürücü belgesi gibi fotoğraflı, geçerli bir kimlik belgesini yanlarında bulunduracaklardır. Yabancı uyruklu adaylar ise kimlik tespitinde kullanılmak üzere 99 ile başlayan yabancı kimlik kartını yanlarında bulunduracaklardır.

Görüşme Yeri:
Budak mah. M. Fevzi Çakmak bulvarı No:104/B 27270 Şehitkamil/GAZİANTEP
(Gaziantep Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü Hizmet Binası Toplantı Salonu)

Görüşme Tarihi ve Saati :
Görüşmeler ekli listede(6-7 Nisan) belirtilen tarihlerde saat 09:00 da başlayacak olup, sunulan listeye uygun olarak tamamlanıncaya kadar devam edecektir.

http://gaziantep.aile.gov.tr/data/5ac3690c290eac33708ac24e/Gaziantep Aday Liste.pdf