İl Müdürlüğümüzce “23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı” Programı Düzenlendi

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle 24 Nisan 2018 tarihinde İl Müdürlüğü binamızda İl Müdürlüğümüze bağlı çocuk kuruluşları tarafından hazırlanan etkinlik düzenlendi. Düzenlenen etkinliğe İl Müdürümüz Mustafa YILDIRIM, İl Müdür Yardımcılarımız, Kuruluş Müdürlerimiz ve bağlı kuruluşlarda kalan çocuklarımız katıldı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan program İl Müdürümüz Mustafa YILDIRIM’ ın günün anlam ve önemine dair yaptığı konuşma ile devam etmiştir.

İl Müdürümüz Mustafa YILDIRIM’ ın açılış konuşmalarından sonra İl Müdürlüğümüze bağlı Çocuk Evleri Koordinasyon Merkezi Müdürlüğü halkoyunları ekibi, papatya evi rontu, kardelen ve zeugma çocuk evi rontu gösterisi , Şehitkamil Çocuk Evleri Sitesi Müdürlüğü çocuklarının arı rontu gösterisi, Gaziantep Çocuk Evleri Sitesi Müdürlüğü ritim grubunun gösterisi, Gaziantep Çocuk Destek Merkezi Müdürlüğü çocuklarından Melisa SOLAR’ ın şiir okuması ve Şahinbey Çocuk Destek Merkezi Müdürlüğü koro gösterisi ile devam etmiştir.

Çocuklar tarafından sergilenen etkinliklerin ardından halkoyunları ekibinin ikinci gösterisi ile program sona ermiştir.