Müdürlüğümüzce EKPSS ye Girecek Olan Adayların Sınav Merkezlerine Ulaşımı Sağlandı

22 Nisan 2018 Pazar günü yapılan Engelli Kamu Personeli Seçme Sınavı(EKPSS) ile ilgili Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Merkezi(ÖSYM) Başkanlığı tarafından 20 Nisan 2018 Cuma günü İl Sınav Koordinasyon toplantısı gerçekleştirilmiştir.

Gerçekleştirilen toplantıya İl Müdür Yardımcımız Hüseyin AKTAŞ ve İşaret Dili Tercümanı Arzu ERİŞMİŞ katılmış olup sınav günü alınması gereken önlemler ve yapılması gereken hususlar noktasında bilgi alışverişinde bulunulmuştur.

2018 - EKPSS ye başvuran 730 aday arasından EKPSS sınav merkezlerine ulaşım talebi olan 23 engelli vatandaşın talepleri değerlendirilerek, 22 Nisan 2018 Pazar günü yapılan Engelli Kamu Personeli Seçme Sınavına(EKPSS) adayların talepleri doğrultusunda sınav merkezlerine ulaşımı noktasında İl Müdürlüğümüz, Gaziantep Büyükşehir Belediyesi ve Nizip Belediyesi ile ortak çalışma yapıldı.

İl Müdürlüğümüz koordinasyonunda gerçekleştirilen organizasyonda, sınavana girecek ve talepte bulunan adaylardan il merkezinde 6 kişi ve İslahiye' den 7 kişi İl Müdürlüğümüz tarafından, Nizip' de 6 kişi Nizip Belediyesi tarafından ve akülü aracı olan 4 aday ise Gaziantep Büyükşehir Belediyesi tarafından ulaşımları sağlanmıştır.