Şehit Ailelerimiz İftar Yemeğinde Buluşmaya Devam Ediyor

İl Müdürlüğümüz tarafından Şahinbey İlçesinde ikamet eden şehit ailelerimize yönelik Gaziantep Polis Evinde verdiği iftar yemeğinin ardından bu kez de Şehitkamil ilçesinde ikamet eden şehit ailelerimize yönelik iftar yemeği verildi.

31.05.2018 tarihinde verilen iftar yemeğine Gaziantep Vali Yardımcısı Dr. Adil NAS ve ailesi,  Şehitkamil Kaymakamı Ali DURSUN, İl Müdürümüz Mustafa YILDIRIM ve ailesi, İl Müdür Yardımcımız Rüstem ÇOBAN ve ailesi ile İl Müdürlüğü personelleri katılmıştır.

280 şehit yakının katıldığı programında iftar öncesinde İl Müdürümüz Mustafa YILDIRIM, eşleri Vesile Gül YILDIRIM hanımefendi ile masaları dolaşarak programa iştirak eden misafirlerimize tek tek hoş geldiniz diyerek onlarla sohbet edip çocuklarla fotoğraf çektirdi.

Yenilen yemeğin ardından İl Müdürümüz Mustafa YILDIRIM ile Vali Yardımcısı Dr. Adil NAS konuşmalarını gerçekleştirerek Vali Yardımcısı Dr. Adil NAS, Şehitkamil Kaymakamı Ali DURSUN, İl Müdürümüz Mustafa YILDIRIM tarafından misafirlerimiz tek tek uğurlanarak program sona ermiştir.