Vali Ali YERLİKAYA, Gaziantep Huzurevi Sakinleri İle Bayramlaştı

Vali Ali YERLİKAYA ve eşi Hatice Nur YERLİKAYA hanımefendi İl Müdürümüz Mustafa YILDIRIM eşliğinde İl Müdürlüğümüze bağlı Gaziantep Huzurevi Yaşlı Bakım Rehabilitasyon Merkezinde kalmakta olan yaşlılarımızla bayramlaştı.
 
Ramazan Bayramı arifesinde gerçekleştirilen bayramlaşma ziyaretine, Garnizon komutanı Tuğgeneral Ali EKİYOR, Bölge  Adliye Mahkemesi Başkanı Yusuf KAYA, Bölge Adliye Mahkemesi Cumhuriyet Başsavcısı Mustafa YALÇIN, İl Emniyet Müdürü Faruk KARADUMAN, İl Jandarma Komutanı Kıdemli Albay Halil UYSAL Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet TAHMAZOĞLU, İl Müftüsü Ahmet ÇELİK ve protokol üyeleri katıldı.
 
Bayramlaşma ziyaretine katılan ve İl Müdürlüğümüze bağlı yatılı kuruluşlar koruma ve bakım altında olan çocuklarımız tarafından hazırlanan şiir, şarkı ve folklor gösterisinin ardından Vali Ali YERLİKAYA tarafından yaşlı ve çocuklara çeşitli hediyeler verildi.
 
Vali Yerlikaya yaptığı konuşmada, huzurevi sakinleri ve çocukların bayramını kutlayarak sağlıklı ve uzun ömürler dileğinde bulunarak, rahatsızlığı nedeniyle yatan, huzurevinin şairi Erol DEMİRÇİVİ’ye de geçmiş olsun ziyaretinde bulunan Vali Yerlikaya, Şair DEMİRÇİVİ’ye acil şifalar diledi.